Forum KulturyÂci Strona G│ˇwna Kultury´┐Żci
Forum Kulturystyczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU´┐Żytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj si´┐Ż, by sprawdzi´┐Ż wiadomo´┐Żci   ZalogujZaloguj 

Forum Kultury´┐Żci Strona G´┐Ż´┐Żwna
Kultury´┐Żci - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejm´┐Ż starania maj´┐Żce na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obra´┐Żliwe materia´┐Ż´┐Żw jak najszybciej, jednak´┐Że nie jest mo´┐Żliwe przeczytanie ka´┐Żdej wiadomo´┐Żci. Zgadzasz si´┐Ż wi´┐Żc, ´┐Że zawarto´┐Ż´┐Ż ka´┐Żdego postu na tym forum wyra´┐Ża pogl´┐Żdy i opinie jego autora a nie administrator´┐Żw, moderator´┐Żw czy webmaster´┐Żw (poza wiadomo´┐Żciami pisanymi przez nich) i nie ponosz´┐Ż oni za te tre´┐Żci odpowiedzialno´┐Żci.

Zgadzasz si´┐Ż nie pisa´┐Ż ´┐Żadnych obra´┐Żliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawieraj´┐Żcych gro´┐Żby i innych materia´┐Ż´┐Żw, kt´┐Żre mog´┐Ż by´┐Ż sprzeczne z prawem. Z´┐Żamanie tej zasady mo´┐Że by´┐Ż przyczyn´┐Ż natychmiastowego i trwa´┐Żego usuni´┐Żcia z listy u´┐Żytkownik´┐Żw (wraz z powiadomieniem odpowiednich w´┐Żadz). Aby wspom´┐Żc te dzia´┐Żania rejestrowane s´┐Ż adresy IP autor´┐Żw. Przyjmujesz do wiadomo´┐Żci, ´┐Że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum maj´┐Ż prawo do usuwania, zmiany lub zamykania ka´┐Żdego w´┐Żtku w ka´┐Żdej chwili je´┐Żli zajdzie taka potrzeba. Jako u´┐Żytkownik zgadzasz si´┐Ż, ´┐Że wszystkie informacje, kt´┐Żre wpiszesz b´┐Żd´┐Ż przechowywane w bazie danych. Informacje te nie b´┐Żd´┐Ż podawane bez twojej zgody ´┐Żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednak´┐Że webmaster, administrator i moderatorzy nie b´┐Żd´┐Ż obarczeni odpowiedzialno´┐Żci´┐Ż za w´┐Żamania hackerskie prowadz´┐Żce do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawieraj´┐Ż ´┐Żadnych informacji, kt´┐Żre poda´┐Że´┐Ż i s´┐Żu´┐Ż´┐Ż jedynie u´┐Żatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz has´┐Ża (i dla przes´┐Żania nowego has´┐Ża, gdyby´┐Ż zapomnia´┐Ż stare).

Klikaj´┐Żc odno´┐Żnik Rejestracja na dole zgadzasz si´┐Ż na te warunki.

Powered by phpBB © phpBB Group. Hosted by phpBB.BizHat.com


For Support - http://forums.BizHat.com

Free Web Hosting | Free Forum Hosting | FlashWebHost.com | Image Hosting | Photo Gallery | FreeMarriage.com

Powered by PhpBBweb.com, setup your forum now!