Forum KulturyÂci Strona G│ˇwna Kultury´┐Żci
Forum Kulturystyczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU´┐Żytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj si´┐Ż, by sprawdzi´┐Ż wiadomo´┐Żci   ZalogujZaloguj 

Important Notice: We regret to inform you that our free phpBB forum hosting service will be discontinued by the end of June 30, 2024. If you wish to migrate to our paid hosting service, please contact [email protected].
Injekcja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kultury´┐Żci Strona G´┐Ż´┐Żwna -> Doping w sporcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast´┐Żpny temat  
Autor Wiadomo´┐Ż´┐Ż
Scorpion
Boss


Do´┐Ż´┐Żczy´┐Ż: 23 Sty 2008
Posty: 32

PostWys´┐Żany: Sro Sty 23, 2008 5:55 pm    Temat postu: Injekcja Odpowiedz z cytatem

Pierwsz´┐Ż rzecz´┐Ż, kt´┐Żrej musisz si´┐Ż nauczysz zanim zaczniesz powa´┐Żnie zastanawia´┐Ż si´┐Ż nad sterydami, to jak je bra´┐Ż. Tabletki s´┐Ż niebezpieczne, a to oznacza... tak - ig´┐Ży.

Przed swoim pierwszym zastrzykiem musisz kupi´┐Ż kilka rzeczy. Po pierwsze ig´┐Ży. Potrzebujesz jednej do wybieranie substancji z fiolek. Im wi´┐Żksza, tym szybciej p´┐Żyn nabierzesz do strzykawki. Do tego celu proponujemy ig´┐Ż´┐Ż o rozmiarze 10 (1mm ´┐Żrednicy). Nie radz´┐Ż u´┐Żywa´┐Ż jej do iniekcji...

Nast´┐Żpnie musisz zakupi´┐Ż ig´┐Ż´┐Ż do iniekcji. R´┐Żne cz´┐Żci cia´┐Ża wymagaj´┐Ż r´┐Żnych igie´┐Ż.
Proponuj´┐Ż od 6 (0,6mm) do 8 (0,8mm). Trzeci´┐Ż rzecz´┐Ż, kt´┐Żrej potrzebujesz jest buteleczka spirytusu i waciki. Wszystkie te rzeczy s´┐Ż og´┐Żlnodost´┐Żpne.

Istniej´┐Ż trzy sposoby na wstrzykni´┐Żcie substancji - do´┐Żylnie, podsk´┐Żrnie i domi´┐Żniowo. Wszystkie steroidy powinny by´┐Ż wstrzykiwane domi´┐Żniowo.

Najlepiej w mi´┐Żsie´┐Ż, kt´┐Żry jest rozbudowany i w miejsce ma´┐Żo unerwione.
Istniej´┐Ż trzy g´┐Ż´┐Żwne grupy mi´┐Żni w kt´┐Żre mo´┐Żna dokonywa´┐Ż iniekcji.
Pierwsza to mi´┐Żsie´┐Ż prosty uda. Proponuj´┐Ż wszystkim pocz´┐Żtkuj´┐Żcym iniekcje w´┐Ża´┐Żnie w ten mi´┐Żsie´┐Ż. Do mi´┐Żnia prostego uda proponuj´┐Ż ig´┐Ż´┐Ż 7 (0,7mm). Ig´┐Ża nie powinna by´┐Ż wprowadzona prosto z boku, lecz pod k´┐Żtem 45-65 stopni. Podczas zastrzyku usi´┐Żd´┐Ż na ziemi z wyci´┐Żgni´┐Żtymi przed sob´┐Ż nogami. Pami´┐Żtaj, aby si´┐Ż odpr´┐Ży´┐Ż. Je´┐Żeli masz du´┐Żo (naprawd´┐Ż DU´┐ŻO) mi´┐Żsa na udach, proponuj´┐Ż roz´┐Żo´┐Ży´┐Ż zastrzyki na 4, po 2 w ka´┐Żde udo w tygodniu. Upewnij si´┐Ż, czy nie wbijasz ig´┐Ży 2 raz w to samo miejsce!

Kolejnym dobrym miejscem na zastrzyki s´┐Ż po´┐Żladki. Jest to nieco trudniejsze od iniekcji w udo, bo nie do ko´┐Żca widzisz, co robisz... Do zastrzyk´┐Żw w po´┐Żladki proponuj´┐Ż ig´┐Ży 8 (0,8mm). Aby znale´┐Ż´┐Ż odpowiednie miejsce podziel sw´┐Żj ty´┐Żek na cztery kwadraty, a iniekcji dokonuj w g´┐Żrnych-zewn´┐Żtrznych rogach tych, na g´┐Żrze. B´┐Żdziesz musia´┐Ż stan´┐Ż´┐Ż ty´┐Żem do lustra i troch´┐Ż si´┐Ż pogimnastykowa´┐Ż. Najwi´┐Żksz´┐Ż zalet´┐Ż zastrzyk´┐Żw w po´┐Żladki jest to, ´┐Że mo´┐Żesz wstrzykn´┐Ż´┐Ż wi´┐Żcej p´┐Żynu. Nawet do 3ml! Zastrzyki w po´┐Żladek ogranicz do jednego na tydzie´┐Ż.

Teraz krok po kroku przejdziemy ca´┐Ż´┐Ż procedur´┐Ż.

Przed pobraniem substancji z fiolki wycieraj gumk´┐Ż wacikiem ze spirytusem oko´┐Żo 2 minuty.

Przebij ig´┐Ż´┐Ż do nabierania gumk´┐Ż na fiolce/od´┐Żam kapturek z ampu´┐Żki i nabierz substancj´┐Ż do strzykawki

Wyci´┐Żgnij ig´┐Ż´┐Ż i na´┐Ż´┐Ż na ni´┐Ż os´┐Żonk´┐Ż. Teraz zdejmij ig´┐Ż´┐Ż do nabierania i na´┐Ż´┐Ż t´┐Ż do injekcji.

Wytrzyj wacikiem miejsce uk´┐Żucia.

Zdejmij os´┐Żonk´┐Ż z ig´┐Ży i skieruj w sufit. Naci´┐Żnij t´┐Żoczek i postaraj si´┐Ż, aby ´┐Żadne b´┐Żbelki powietrza nie pozosta´┐Ży w strzykawce. Najlepiej wypu´┐Ż´┐Ż kilka kropelek na ig´┐Ż´┐Ż, aby j´┐Ż naoliwi´┐Ż.

Wsad´┐Ż ca´┐Ż´┐Ż ig´┐Ż´┐Ż w miejsce zastrzyku. Wolno, i je´┐Żeli poczujesz ostry b´┐Żl odci´┐Żgnij troch´┐Ż i skieruj w nieco innym kierunku.

Je´┐Żeli ca´┐Ża ig´┐Ża znajduje si´┐Ż ju´┐Ż we w´┐Ża´┐Żciwym miejscu odci´┐Żgnij t´┐Żoczek. Powiniene´┐Ż ujrze´┐Ż b´┐Żbelki w strzykawce. To znaczy, ´┐Że jeste´┐Ż w mi´┐Żniu. Je´┐Żeli zobaczysz krew, odci´┐Żgnij ig´┐Ż´┐Ż i skieruj w innym kierunku. Nigdy nie r´┐Żb iniekcji w ´┐Ży´┐Ż´┐Ż - do´┐Żylna iniekcja mo´┐Że si´┐Ż bardzo ´┐Żle sko´┐Żczy´┐Ż!

Je´┐Żeli jeste´┐Ż ju´┐Ż pewien, ´┐Że ig´┐Ża jest w mi´┐Żniu - mo´┐Żesz zaczyna´┐Ż.
Steroidy rozpuszczane w roztworze wodnym wstrzykuje si´┐Ż du´┐Żo szybciej od oleistych. Uwa´┐Żaj, ´┐Żeby nie zrobi´┐Ż tego zbyt szybko, bo mo´┐Że wyst´┐Żpi´┐Ż otorbienie. Proponuj´┐Ż po ka´┐Żdym 1ml odczeka´┐Ż kilkana´┐Żcie sekund.

Je´┐Żli wpu´┐Żci´┐Że´┐Ż ju´┐Ż ca´┐Ż´┐Ż substancj´┐Ż do mi´┐Żnia, to mo´┐Żesz wyci´┐Żgn´┐Ż´┐Ż ig´┐Ż´┐Ż.
Po wyci´┐Żgni´┐Żciu ig´┐Ży po´┐Ż´┐Ż w to miejsce wacik nas´┐Żczony spirytusem.
Mo´┐Żesz ujrze´┐Ż nieco krwi, ale nie denerwuj si´┐Ż - je´┐Żeli do strzykawki dostawa´┐Ży si´┐Ż jedynie b´┐Żbelki, to po prostu "przeszed´┐Że´┐Ż" przez ´┐Ży´┐Ż´┐Ż. Po zastrzykach z roztworem olejowym zaleca si´┐Ż masowanie miejsca zastrzyku przez kilka minut, co pozwoli na rozprowadzenie go po mi´┐Żniu. No to koniec.

Zawsze u´┐Żywaj nowych strzykawek i igie´┐Ż. Nigdy nie dziel si´┐Ż nimi z kolegami!!!
Tekst ten nie powinien by´┐Ż przez nikogo traktowany jako porada medyczna
Powr´┐Żt do g´┐Żry
Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
Wy´┐Żwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kultury´┐Żci Strona G´┐Ż´┐Żwna -> Doping w sporcie Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo´┐Żesz pisa´┐Ż nowych temat´┐Żw
Nie mo´┐Żesz odpowiada´┐Ż w tematach
Nie mo´┐Żesz zmienia´┐Ż swoich post´┐Żw
Nie mo´┐Żesz usuwa´┐Ż swoich post´┐Żw
Nie mo´┐Żesz g´┐Żosowa´┐Ż w ankietach


Powered by phpBB © phpBB Group. Hosted by phpBB.BizHat.com


For Support - http://forums.BizHat.com

Free Web Hosting | Free Forum Hosting | FlashWebHost.com | Image Hosting | Photo Gallery | FreeMarriage.com

Powered by PhpBBweb.com, setup your forum now!